DataWeb heeft bij The American School of The Hague (ASH) in Wassenaar een Ethernet-over-Glasvezel verbinding gerealiseerd. Deze verbinding met symmetrische en gegarandeerde bandbreedtes gebruikt de school voor toepassingen als interactief lesgeven, videoconferencing en huiswerk op afstand.
The American School of The Hague, oftewel "ASH" zoals deze al meer dan vijftig jaar bekend staat, biedt een leerling-gecentreerd Amerikaans leerplan aan dat aangepast is op de behoeften van een internationale student en ouderbevolking.
De studentensamenstelling bestaat voor 40% uit Amerikanen, 10% uit Nederlanders en de resterende 50% bestaat uit meer dan 50 andere nationaliteiten. De studenten komen grotendeels uit de internationale zaken en de diplomatieke gemeenschap, maar de vele Nederlandse families die aan de school verbonden zijn voegen een ‘vleugje’ van het gastheerland toe aan de multiculturele mengeling.
De ASH kent 3 Elementary afdelingen – (van Preschool(Kleuterschool) tot Grade 4), Middle- (Grade 5-8) en Highschool (Grade 9-12).